Restaurace s grilováním Praha

Restaurace s grilováním Praha

Restaurace grilování Praha

Restaurace s grilováním v Praze

Restaurace s grilem Praha

Restaurace s grilováním

Restaurace s grilem

gril restaurace Praha
restaurace s grilem

Gril restaurace v Praze – hostinec Na Slamníku

Jednou z nejhezčích pražských čtvrtí je bezesporu Praha 6 – Dejvice a Bubeneč. Čím si získaly tyto kouty kouty Prahy srdce nejen místních? Těžko se dá na tuto otázky stručně a jasně odpovědět, ale významným lákadlem, kromě jedinečných parků, historie a architektury nacházející se v této čtvrti, jsou také vyhlášené hospůdky a restaurace s grilováním Praha. Restaurace Praha 6 – to je významný pojem, neboť některé z nich vítají své zákazníky už dlouhá staletí. Je s potěšením, že mezi bubenečskými restauracemi naleznete i takové, které si dodnes zachovaly svou tradiční atmosféru a typického bubenečského ducha pohody a příjemné atmosféry. Objevte kouzelnou atmosféru gril restaurace Na Slamníku

Restaurace s grilováním a čepovaným pivem

Velmi oblíbená a mezi znalci uznávaná restaurace s grilováním, která si úspěšně udržuje atmosféru dávných časů, je legendární Hostinec Na Slamníku. Je to restaurace se zahrádkou, která nadchne jistě každého zákazníka, který sem zavítá.Hostinec Na Slamníku je známý vynikajícím pivem a tradičními českými pokrmy, které si můžete celoročně vychutnat ve stylové restauraci s kachlovými kamny a krbem. Málokdo by odolal domácím buchtám nebo jiným tradičním pokrmům, které připravují zkušení kuchaři. Kdo má rád dobré pivo, tradiční českou kuchyni a útulné prostředí, tak se bude určitě rád vracet na toto místo.

Restaurace – grilování – Praha – slavný hostinec Na Slamníku

Uspořádejte u nás svatbu!

Během letních měsíců je k dispozici zahradní gril restaurace, kde naši kuchaři připravují vynikající speciality, ať už vepřové nebo třeba hovězí steaky. Nechybí ani udírna, kde se rovněž připravují dobroty, kterým se velmi těžko odolává. Kdo hledá restaurace na svatby, tak ideálním místem pro uspořádání takové významné události, jako je právě svatba, je právě hostinec Na Slamníku. Nemusí se však jednat pouze o svatbu, ale i o jakoukoliv jinou oslavu nebo akci, jako např.  narozeninové oslavy, firemní večírky.

Restaurace s grilováním a salonkem pro uzavřenou společnost

Naše speciality z restaurace s grilováním si můžete vychutnat v uzavřené společnosti v salon, který si můžete předem zarezervovat. Zkrátka nepřijdou ani sportovní fanoušci v hostinci Na Slamníku, kteří mohou zde sledovat sportovních událostí prostřednictvím TV přenosů. Hostinec Na Slamníku je po mnoho let proslavený i svým hudebním klubem. Živá hudební vystoupení zkrátka patří k tomuto významnému místu. Pravidelní návštěvníci by mohli potvrdit, že zde na pódiu vystupovalo mnoho skvělých kapel a některé z nich se později staly slavnými! Živá hudba v restauraci Na Slamníku je opravdovým pojmem. Koncerty se tu pořádají pravidelně, tak neváhejte a přijďte si užít nejen hudební zážitek.

Restaurace – grilování jen pár kroků od Královské obory Stromovka

Zejména během letních měsíců se venkovní zahrádka v hostinci Na Slamníku stává oblíbenou zastávkou zákazníků nejen z Bubenče, ale i z daleko. Umístění restaurace s grilováním  v poklidné čtvrti jen pár kroků od oblíbené Stromovky je přímo ideální. Návštěvníci jistě ocení útulné prostředí zahrádky stíněné vzrostlými stromy, kde je příjemně i uprotřed parného léta. Hostinec Na Slamníku je restaurace s grilováním, kde se podávají kulinářské dobroty ať už v podobě hovězích steaků, vepřového, ale i výborné zeleniny. Návštěvníci si také mohou pochutnat na specialitách z naší vlastní udírny.

Gril restaurace s výborně ošetřeným pivečkem

Netřeba dodávat, že pojem “žízeň” Na Slamníku je neznámý, neboť se zde čepují ta nejlepší tradiční česká piva. Tato restaurace s terasou je skvělým místem pro příjemné posezení v kteroukoliv roční dobu a vychutnání si skvěle čepovaného piva doplněné o kulinářské dobroty z naší gril restaurace..

Pin It on Pinterest