Restaurace Praha 6 Dejvice

Restaurace Praha

Restaurace Praha 6

Restaurace v Praze

Restaurace v Praze 6

Restaurace na Praze 6

Restaurace s grilem

restaurace Praha Dejvice
restaurace Praha 6 Dejvice

Hledáte nejlepší restaurace v Praze? – Máme pro vás tip!

Historie hospod, hostinců, restaurací je velmi stará a zajímavá. Už před několika stoletími se tato místa se stala součástí každodenního života lidí. Jsou to místa, kde se uzavíraly obchody, setkávali lidé, probírala aktuální témata, připravovaly války, uzavíral mír, zakládaly vlastenecké spolky. Zkrátka se často jedná o velmi důležité místo, kde často bývá rušno, ale i veselo. Zejména pak restaurace – Praha 6 Dejvice jsou vyhledávanými osvěžovnami, neboť nabídky v této pražské čtvrti je velmi bohatá.

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá o to veseleji a rušněji, když se čepuje dobře ošetřené pivo a k tomu se podává dobré jídlo. Ani to samo o sobě často nestačí. Neméně důležitá je pozorný a přátelský personál, který spoluvytváří útulné prostředí, kam se návštěvníci rádi vrací. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízejí celou řadu míst s kvalitním osvěžením pivem. Náš hostinec Na Slamníku vás jistě nadchne svou kvalitou.

Objevte kouzlo pražských Dejvic

Zejména pak některé  restaurace v Praze mají často dlouhou historii. Ne vždy je jednoduché se v tom množství zařízení zorientovat a najít tu správnou. Kapitola sama pro sebe pak jsou restaurace – Dejvice. Restaurace Praha 6 – tato pražská čtvrť má skutečně pestrou nabídku, ale jedno místo opravdu vyčnívá a rozhodně stojí za návštěvu – legendární restaurace v Praze –  Hostinec Na Slamníku.

Nejoblíbenější restaurace Praha 6 Dejvice

Hostinec Na Slamníku – místo, které nesmíte vynechat

Jen málokdo by neznal tuto oblíbenou restauraci, která byla svědkem odvíjející se historie této významné pražské čtvrti. A čím je tak výjimečná a zajímavá? Je to jedno z míst, které si už po staletí uchovává jedinečnou atmosféru starých časů, kdy svět nebyl tak uspěchaný, Každý návštěvník tak zde najde stylovou restauraci s kachlovými kamny, krbem, kterou tuto útulnou atmosféru ještě umocňují. Naše restaurace v Praze je jedna z nejoblíbenějších.

Oslavte narozeniny nebo svatbu u nás!

Tato restaurace na svatby je přímo ideální, ale i pro narozeninové oslavy nebo třeba firemní večírky. Pro takové příležitosti je možné předem si zamluvit salonek pro uzavřenou společnost. Nejen při oslavách je k dispozici zahradní část restaurace, kde je příjemné posezení i během horkého léta. Na zahrádce jsou vzrostlé stromy, které poskytují příjemný stín. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě ta naše. Návštěvníci si tak mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují naši skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Letní měsíce přímo vybízejí k návštěvě restaurace se zahrádkou. Některé restaurace v Praze tutu možnost nabízejí, ale žádná restaurace s terasou nenabízí takovou příjemnou atmosféru a připomínku starých časů jako právě Hostinec Na Slamníku. Naše zahrádka stíněná vzrostlými stromy poskytuje příjemné posezení. Posezení je o to příjemnější, že si můžete pochutnat na našich specialitách, které připravují kuchaři na grilu nebo přímo v naší vlastní udírně.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Naše restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že naše restaurace v Praze možná jako jediná nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni naší gastronomie a útulném prostředí.

Pin It on Pinterest