Restaurace se zahrádkou Restaurace se zahrádkou Praha

Navštivte legendu – restaurace se zahrádkou v srdci Bubenče

Jen těžko si lze představit lepší osvěžení než posezení, které nabízí restaurace se zahrádkou. Praha disponuje velkým množství restaurací a hospod. Některé mají zahrádku, ale málokterá z nich se může pochlubit tak jedinečnou a pohodovou atmosférou a skvělou gastronomií, jako nabízí po staletí oblíbený legendární hostinec Na Slamníku v jedné z nejhezčích pražských čtvrtí Praha Bubeneč. Čím to je, že po spoustu let tato restaurace se zahrádkou láká k návštěvě řady generací hostů?

Trefa do černého – hostinec Na Slamníku

Mimořádně pestrá nabídka, kterou restaurace Praha 6 mohou závidět

Naše restaurace na zahrádce je často vyhledávanou zastávkou pro návštěvníky, kteří se vypraví na procházku za krásami architektury, památkami a přírodou Prahy 6. Restaurace s terasou se totiž nachází jen pár kroků od oblíbené Královské obory Stromovka a košaté stromy nabízí ideální stín při posezení i během horkých dnů v letních měsících. Naše zahradní restaurace s grilováním podává ty nejlepší speciality z grilu.

Restaurace se zahrádkou – mimořádná nabídka dobrot

Ať se jedná o hovězí steaky, burgery, vepřové maso, kuřecí, ryby nebo zeleninu, vše vám rádi připraví naší zkušení kuchaří, abyste si pochutnali. Také doporučujeme dobroty z naší vlastní udírny. S vaší žízní spolehlivě zatočí prvotřídně ošetřené a načepované tradiční české pivo. V případě nepřízni počasí zábava u nás nekončí. Naše restaurace na zahrádce je připravená na každou situaci.

Stylová restaurace na zahrádce – hostinec Na Slamníku

V případě nepřízně počasí vám naše restaurace se zahrádkou poskytne zázemí. Využijte naši vnitřní stylovou restauraci, která je vybavena kachlovými kamny a krbem. Prostředí ve starém duchu, kdy lidé nikam nepospíchali. V dnešní hektické době u nás najdete oázu klidu a pohody. Zájemci si mohou zarezervovat salonek pro pořádání narozeninových oslav nebo firemních večírků. Pro sportovní fanoušky a nadšence nabízíme TV pro přenosy, aby nepřišli o žádné významné utkání a mohli vše sledovat s přáteli.

Veselá svatba v hostinci Na Slamníku – restaurace se zahrádkou – Praha

Hledáte restaurace na svatby, které by bylo vhodné tak významnou událost? Nemusíte dál hledat, protože naše prostory a zázemí jsou také vhodné pro pořádání svateb. Kromě salonku pro uzavřenou společnost můžete u nás využít i restaurace se zahrádkou. Díky útulnému, příjemnému prostředí a výborné tradiční české gastronomii bude tak vaše nezapomenutelným zážitkem i z dalšího důvodu.

Na Slamníku – restaurace se zahrádkou a špičkovou hudební produkcí

U nás nechybí ani živá hudba v restauraci. Je běžné, že solidní restaurace se mohou pyšnit chutnou kuchyní zásluhou zkušených kuchařů. To je u nás samozřejmostí, ale kromě vynikající gastronomii nabízíme i něco navíc. Součástí restaurace na zahrádce je oblíbený hudebním klubem, ve kterém vystupují talentovaní hudebníci různých žánrů.

Restaurace se zahrádkou s hudebními talenty

Náš známý hudební klub je velkým pojmem nejen mezi začínajícími kapelami, ale můžete u nás vidět vystupovat také matadory naší hudební scény. Sice u nás nezažijete atmosféru koncertů ve velkých halách a stadionech, ale menší prostor je velmi útulný a má zcela jiné kouzlo malé scény. Neváhejte a přijďte si k nám pochutnat nejen na dobrém jídle a osvěžujícím pivu, ale také si můžete užít skvělou hudební produkci v rámci vystupujících kapel v našem vyhlášeném hudebním klubu.

 

 

Pin It on Pinterest