Restaurace na svatby – hostinec Na Slamníku

Restaurace na svatby Praha 6Restaurace na svatby

Restaurace svatby

Restaurace pro svatby

Restaurace na svatby Praha

Restaurace na svatby v Praze

Restaurace na svatbu

Restaurace na svatbu Praha

Restaurace pro svatbu

Kam za dobrým jídlem a pitím?  Kde je ta správná restaurace na svatby?

Jak je obecně známo, Praha 6 vždy patřila mezi oblíbené a vyhledávané čtvrti. Zájem o tuto kouzelnou část nepochybně souvisí s rozsáhlými parky, jedinečnými výhledy na Prahu, vilami slavných architektů, poklidnějším tempem života oproti městskému centru. Opravdoví znalci také vědí o dalším kouzlu této čtvrti. Náš hostinec Na Slamníku je ideální restaurace na svatby. Je tu také řada stylových restaurací a hospůdek s jedinečnou atmosférou a často i dlouhou historií. Restaurace Praha 6 – to je zkrátka velkým pojem.

Legendární Hostinec Na Slamníku – ideální místo nejen pro vaši svatbu 

Určitě by se našel jen málokdo, kdo by minimálně neslyšel o legendární hospodě v Praze 6 Na Slamníku. Tato tradiční česká hospoda s historií několika staletí si dodnes zachovává jedinečný původní ráz. Kombinace tradice, atmosféry, útulného prostředí, ale především výborně ošetřeného a dokonale čepované české pivo, klasické české gastronomie, jsou důvody, proč se do tohoto hostince vracejí po generace stálí návštěvníci. Je to také ideální restaurace pro svatby.

Všechny cesty vedou do Hostince Na Slamníku

Cestu si do této restaurace s terasou nachází i řada nových zákazníků.  Nejen to. Řada našich hostů si náš hostinec vybrala pro pořádání tak významné události v životě, jako je svatební oslava, neboť Hostinec Na Slamníku je považován jako ideální restaurace na svatby nebo jiné významné události, které chcete oslavit se svými blízkými, přáteli nebo kolegy. Svatba v restauraci u nás Na Slamníku je skvělou volbou. 

Jedinečnost Hostince Na Slamníku

Ať jste přátelé, rodina nebo kolegové z práce a hledáte restaurace se zahrádkou nebo restaurace s grilováním a ještě navíc místo, kde je můžete uspořádat oslavu nebo firemní setkání, tak nemusíte hledat dál. Hostinec Na Slamníku toto vše splňuje a nejen to! Nabízíme TV na významné sportovní přenosy. Disponujeme salonkem, který si můžete rezervovat pro uzavřenou společnost. Jako restaurace na svatby poskytujeme přímo ideální podmínky a zázemí.

Posezení na zahrádce

Hostinec Na Slamníku je také zahradní restaurací, kde je příjemně i v horkém létě. Zahrádka je stíněná stromy, a kromě osvěžujícího piva můžete u nás ochutnat i speciality připravované našimi skvělými kuchaři na grilu nebo některé z dobrot z naší vlastní udírny. Nabídka našich jídel a nápojů je vždy pestrá a vybere si určitě každý. V případě nepřízně počasí a v zimních měsících můžete posedět v naší stylové restauraci s kachlovými kamny a krbem. Svatba v restauraci rozhodně nebude nuda, pokud se rozhodnete takovou významnou životní událost oslavit u nás v Hostinci Na Slamníku, bude to pro všechny neopakovatelný a skvělý zážitek!

Skvělá hudba k vynikajícímu jídlu – to vše jedině Na Slamníku

K dobrému pití a jídlu pak už k dokonalosti chybí už jen kvalitní hudební produkce. Živá hudba v restauraci je vždy vítaná a teprve dodá tu správnou zábavu a atmosféru. Náš hudební klub s mnohaletou tradicí, kde začínala nejedna slavná česká kapela přemění gastronomický zážitek také v zážitek kulturní. Zejména pak správná svatba v restauraci se bez živé hudby neobejde. Tak významný den v životě, jako je právě svatba, si můžete užít se svými blízkými v příjemné atmosféře, a navíc si pochutnáte na skvělé gastronomii. 

 

Restaurace na svatby – jedině u nás Na Slamníku

Hostinec Na Slamníku je ideální restaurace na svatbu. Naše restaurace a svatby jdou náramně dohromady, protože prostředí, které nabízíme, je přímo ideální pro tento druh oslav, ale i pro  narozeninové oslavy nebo firemní večírky. Hostinec Na Slamníku si oblíbí každý!  

Pin It on Pinterest