Restaurace s terasou – Praha 6

Restaurace s terasou Restaurace s terasou Praha

Legendární hostinec Na Slamníku

Praha je právem považovaná za významné kulturní a společenské centrum, které láká návštěvníky z daleka a blízka. Nedílnou součástí bohaté historie a kultury tohoto města jsou i hostince a restaurace, kterých je celá řada. Spousta z těchto míst má bohatou a dlouhou historii. Mezi nejvyhledávanější místa patří právě restaurace s terasou.  Stejně tak tradice vaření piva u nás daleko do minulosti. Není náhodou, že náš národ patří mezi největší konzumenty tohoto nápoje na světě.

Dobré pivo a pohoda – hostinec Na Slamníku – restaurace s terasou

I přes velké množství restaurací a hostinců v Praze, není tolik těchto zařízení, kde se zachovala po dlouhá desetiletí původní atmosféra a duch starých časů, kdy čas plynul trochu pomaleji a doba nebyl tak uspěchaná jako dnes. Je ovšem ještě méně takových, co lze označit za restaurace s terasou, které by disponovaly příjemným venkovním posezením. Pokud jde o restaurace – Praha 6, tak máme pro vás tip na místo, které vzácně splňuje všechna tato kritéria a stala se oprávněně legendou mezi pražskými hospodami a oblíbenou restaurací mezi návštěvníky pražské čtvrti Bubeneč. Restaurace se zahrádkou, kterou po staletí vyhledávají znalci a vyznavači dobrého jídla, pití a zábavy, je legendární hostinec Na Slamníku .

Přijďte za zážitky do slavného hostince Na Slamníku

Naši restauraci s terasou vyhledávají zákazníci, kteří se vydávají na procházku malebnou čtvrtí Bubeneč. Ideální poloha restaurace přímo u Královské obory Stromovka je tak oblíbenou zastávkou s možností příjemného posezení na zahrádce s terasou. Tu ocení návštěvníci zejména během letních měsíců. Naše restaurace s terasou je nejen útulná, ale i stíněná stromy, které udržují příjemné klima i během horkých letních dnů.

Hostinec Na Slamníku – restaurace s terasou Praha 6

Naši skvělí kuchaři v zahradní restauraci připravují speciality z grilu. V nabídce naší restaurace s grilováním nechybí hovězí steaky, burgery, vepřové krkovičky a zelenina. Hosté mohou ochutnat i dobroty z vlastní udírny.  Naše restaurace s terasou je tak jednou z nejoblíbenějších v celé Praze. Návštěvníci samozřejmě nepřijdou zkrátka ani během zimních měsíců, kdy mohou posedět naopak uvnitř restaurace se stylovým vybavením, kde nechybí kachlová kamna a krb.

Hledáte ideální místo pro soukromé oslavy a akce?

Tak už nemusíte dál hledat, protože restaurace s terasou – Praha 6 – Na Slamníku vám poskytne perfektní zázemí narozeninové oslavy, firemní večírky. Naše restaurace je oblíbená i pro pořádání tak významné události, jako je svatba. Ideální restaurace na svatby je právě u nás díky skvělé atmosféře a výborné gastronomii. U nás si můžete samozřejmě zamluvit salonek pro uzavřenou společnost. Kromě příjemného a útulného prostoru vám pro vaše akce dokážeme zajistit pohoštění připravované našimi skvělými kuchaři.

Výborné pivo v příjemném prostředí restaurace s terasou

Vzorně ošetřené a perfektně čepované tradiční české pivo z naší restaurace s terasou je u nás samozřejmostí. Pro sportovní fandy a příznivce nabízíme TV na přenosy, abyste se svými přáteli nebo kolegy být součástí sportovního dění. Dokonce i příznivci živé hudby se mohou těšit na pravidelný vystoupení v našem hudebním klubu. Teprve živá hudba v restauraci dodá tu pravou atmosféru a zábavu. Na návštěvy tak naši hosté rádi dlouho vzpomínají a často se vrací.

Živá hudba – pivo – gril

Jedinečná zábava v hostinci Na Slamníku

Naše restaurace kromě výtečné gastronomie a výborného českého piva z vyhlášených pivovarů nabízí zcela unikátní hudební klub. Již po desetiletí v naší restauraci s terasou vystupují jak začínající, tak známé kapely. Řada ze známých kapel začínala vystupovat před lety právě na pódiu v hostinci Na Slamníku. Žánr vystupujících kapel je velmi pestrý a svůj styl si najde určitě každý návštěvník. Hudební zážitek v našem klubu je o to příjemnější, že si ho můžete zpestřit dobrotami z naší kuchyně nebo grilu a udírny.

Pin It on Pinterest