Živá hudba v restauraci – Praha 6

Živá hudba v restauraciŽivá hudba v restauraci Praha

restaurace s živou hudbou

restaurace s živou muzikou

Živá hudba v restauraci

Hudební a gastronomický zážitek v hostinci Na Slamníku

Živá hudba v restauraci je vždy oblíbená, vítaná a vyhledávaná. Najít takové místo, kde se kombinuje skvělý hudební zážitek s výbornou gastronomií, lahodným pivem a ještě v útulném prostředí, tak to může být trochu oříšek! Restaurace Praha 6 jsou v této čtvrti vyhlášené. Znalci Dejvic a Bubenče vědí, že se zde nachází řada tradičních restaurací a hostinců, které fungují dlouhé roky. Je tu však jedna restaurace s živou hudbou. která svou atmosférou a bohatou historií je skutečně legendární. 

Legendární zahradní restaurace s hudbou

Zdánlivě nemožné je však zde realitou, pokud navštívíte hostinec Na Slamníku v samém srdci Bubenče, tak vás čeká pěkný zážitek. Hostinec Na Slamníku je navíc zahradní restaurace s hudbou! Naše restaurace s grilováním poskytuje jedinečnou atmosféru za poslechu kvalitní hudební produkce a ještě si pochutnáte na našich gastronomických specialitách.

Co nabízíme v hostinci Na Slamníku? 

Není toho málo a určitě vás nadchneme výborným jídlem, ale i skvělým českým pivem, kterému se dostává náležité péče při čepování. Naše restaurace se zahrádkou je vyhledávaná jak pravidelnými návštěvníky, tak i příležitostnými hosty, kteří se vydávají na procházky po kouzelném Bubenči. Jsme restaurace s hudbou oslovující generace návštěvníků.  Nacházíme se jen pár kroků od Královské obory Stromovka, takže jsme ideální zastávkou během procházek v jedné z nejhezčích částí Prahy. 

Příjemné posezení u vynikajícího jídla a pivečka!

Kromě malého občerstvení návštěvníkům nabízíme i bohatší a větší pohoštění pro jednotlivce, ale i pro větší skupiny přátel nebo kolegů. U nás máte možnost si zarezervovat salonek pro setkání nebo oslavy v uzavřené společnost. Pokud hledáte restaurace na svatby, tak náš prostor se zázemím, vynikající kuchyní a útulného prostředí je přímo vhodný pro tak významnou událost, jako je právě svatba, ale třeba i narozeninové oslavy nebo firemní večírky. Kromě restaurace s terasou během letních měsíců je vám k dispozici i naše stylová restaurace s hudbou, kde k dotvoření útulné atmosféry starých časů nechybí kachlová kamna a krb. 

Restaurace s živou hudbou nabízí speciality z grilu a udírny

Fandové sportovních utkání určitě uvítají projekce sportovních přenosů na TV. Jestli naši zákazníci sledují sport nebo ne, určitě každý si pochutná na podávaných specialitách z grilu, které připravují naši skvělí kuchaři. Můžete se těšit na vepřové krkovičky, ryby, hovězí steaky a burgery nebo i zeleninu. Nabídka je bohatá, aby si vybral každý. Kromě specialit z grilu máte možnost ochutnat i dobroty z naší vlastní udírny. Jsme zahradní restaurace s hudbou a u nás si kromě výborné gastronomie můžete vychutnat i kvalitní hudební produkci.

Restaurace s živou hudbou – Praha

K dobrému jídlu patří i dobrá hudba! Jsme totiž restaurace s živou hudbou. Náš hudební klub nabízí pravidelné pořádání koncertů řady talentovaných muzikantů a hudebních skupin nejrůznějších žánrů. Nejedna současná úspěšná skupina začínala s vystupováním právě v našem hudebním klubu v hostinci Na Slamníku. Naše restaurace s hudbou je skvělým místem pro oslavy, zábavu a trávení volného času. Neváhejte a přijďte si k nám pochutnat na dobrém pivu a jídlo při poslechu živé hudby.

Pin It on Pinterest